درس‌های موجود

مدیریت دانش یکی از مهمترین ابزارهای دستیابی به مزیت رقابتی و شکوفاسازی استعدادهای سازمان برای ارتقای بهره وری به حساب می آید. با وجود  گذشت بیش از یک دهه از ورود مدیریت دانش به ادبیات علمی و سازمانی، هنوز درک درستی از مدیریت دانش و به ویژه ارتباط آن با کسب و کار سازمان شکل نگرفته است. دوره جامع مدیریت دانش با هدف ایجاد دانش و مهارت لازم برای علاقه مندان در راستای اجرایی سازی مدیریت دانش و ارتباط دهی آن به اهداف توسعه سازمانی است. در این دوره، مفاهیم، مدل ها، ابزارها، تکنیک های مهم و عملیاتی تدریس خواهد شد. خانم زهرا اسلامی، مدرس این دوره نزدیک به ده سال به صورت عملیاتی در راه اندازی مدیریت دانش در سازمان های مختلف از بخش دولتی تا بخشی خصوصی فعال بوده اند. این دوره برای مدیران و کارشناسان مدیریت دانش و واحدهای مربوطه توصیه می شود. لینک معرفی این دوره را در آپارات شرکت ببینید.

مدرس: دكتر محمد حسن زاده

استاد دانشگاه تربيت مدرس و بنيانگذار مديريت دانش در ايران

مدرس: جمعی از مدرسان

صنعت بانکداری مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در عملیات بانکی، شامل سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی و سازماندهی و اجرا می‌باشد. به زبان ساده، مدیریت تجهیز و تخصیص منابع در بازار پول را بانک‌داری می‌گویند. بانک‌ها اغلب برای موفقیت در ارائه خدمات خود، اقدام به بازاریابی می‌کنند. ولی متاسفانه بدلیل عدم آشنایی با بازاریابی بانکی تنها از روندهای سنتی بازاریابی بصورت کاملا پراکنده و بی ارتباط با هدف اصلی بانک بهره می برند. 
صنعت بانکداری در همه کشورها اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا این نهاد تامین‌کننده و پشتیبان مالی در سطوح خرد و کلان جامعه است. در سطح کلان پروژه‌های بزرگ ملی و دولتی از وجوه بانکی ارتزاق می‌کنند. در سطح خرد نیز حیات شرکت‌های کارآفرین به منابع مالی بانک‌ها بستگی دارد.

دوره بانکداری جامع برای ایجاد دانش، مهارت و شایستگی مورد نیاز فراگیران برای ورود به مشاغل بانکداری تعریف و به اجرا  گذاشته شده است. برای ثبت نام در این دوره، ابتدا با کلیک روی عنوان درس، در سامانه ثبت نام کنید و بعد از ورود به سامانه، در این درس ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام، در ورودهای بعدی، این درس در میزکار شما نمایش داده خواهد شد. 

مدرس: دکتر مصطفی مرشدی

برای ثبت نام مالی این درس به این لینک مراجعه کنید. بدیهی است که ثبت نام نهایی بعد از ثبت نام مالی امکان پذیر خواهد بود. 

مدرس: دکتر مصطفی امینی - پژوهشگر پسادکتری تحول دیجیتال دانشگاه تربیت مدرسمدرس: دکتر مائده مالکي

دکترای تکنولوژی آموزشی از دانشگاه تربیت مدرس و فلوشیپ طراحی آموزشی یادگیری الکترونیکی دانشگاه کالیفرنیای آمریکا

اين دوره توسط مجموعه دانش بنيان آينده آموزان آتا به صورت مشترک با CaniCollege کانادا برگزار مي شود.

مدرس: دکتر کریم حنفی نیری
در این درس روش های تحقیق با رویکرد کمّی و کیفی تدریس می شود و به صورت کاربردی شیوه نگارش پروپوزال و انجام پژوهش آموزش داده می شود. 

مدرس: دکتر محسن بیات
دانش آموخته دکتری تکنولوژی آموزشی دانشگاه تربیت مدرس